Haber Detayı
14 Eylül 2020 - Pazartesi 18:29
 
BAŞKAN SEKMEN; ERZURUM’U MEGA ŞEHİR YAPIYORUZ
AK Parti Aziziye İlçe 5. Olağan İlçe Kongresi'ne Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı yatırımların konu edildiği sinevizyon gösterisi damga vurdu.
SİYASET Haberi
BAŞKAN SEKMEN; ERZURUM’U MEGA ŞEHİR YAPIYORUZ

AK Parti Aziziye İlçe 5. Olağan İlçe Kongresi gerçekleştirildi. Kongrede Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı yatırımların konu edildiği sinevizyon gösterisi de yer aldı. 

 

Kongereye katılanların hayranlıkla izlediği sinevizyon gösterisi sonrasında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum’un en ücra noktasına kadar hizmet götürme gayretinde olduklarını söyledi. 

 

Başkan Sekmen sözlerine şöyle devam etti. “Siyaset tarihimiz 'altın' diye tarif edebileceğimiz dönemi yaşıyor. 2001 yılında kurulan ve sadece bir yıl sonra iktidarla buluşan AK Parti'miz, geride bıraktığı 19 yılın her dönemine ayrı bir damga ve silinmez izler bırakmıştır. AK Parti sayesinde ülkede kaoslar, krizler, siyasi buhran ve bunalımların yerini huzur ve istikrar almış, aradan geçen 19 yılın sonunda ülkemiz hem üzerinde bulunduğu coğrafyanın ve hem de dünyanın liderliğini üstlenmiştir. Daha düne kadar ekonomide ve özellikle de savunma sanayiinde dışa bağımlı bir ülke iken, bugün kendi öz değerleriyle ayağa kalkan ve hatta şahlanan bir Türkiye profili vardır. Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde atılan sağlam ve kararlı adımlar sayesinde, bizler geleceğe bugün emin adımlarla yürüyoruz. Tabi elde ettiğimiz bu başarının arka planına bir göz atacak olursak; kuşkusuz birlik ve beraberlik, kardeşlik ve dayanışmayla karşılaşırız ki; bu da millet olarak bizim asli mayamızı teşkil etmektedir. Erzurum’u mega şehir yapmak için kolları sıvadık. İnşallah daha büyük istihdam içerikli yatırımlar içinde gereğini yapacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, SEKMEN;, ERZURUM’U, MEGA, ŞEHİR, YAPIYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı