Haber Detayı
30 Mart 2020 - Pazartesi 21:55
 
Flaş.. Başkan Orhan, 1 Aylık Maaşını Bağışladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Koronavirüs salgını nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin telekonferans yöntemiyle toplanmasının ardından, 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' diyerek 'Milli Dayanışma Kampanyası' başlatıldı. Erdoğan'ın, 7 aylık maaşını bağışladığını duyurmasının hemen ardından Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan da 1 aylık maaşını bağışladı.
Erzurum Haberi
Flaş.. Başkan Orhan, 1  Aylık Maaşını Bağışladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından “Millete Sesleniş” konuşması yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Milli dayanışma kampanyası başlatıyoruz' dedi.

 

Bu süreç içinde en büyük katkıyı da iş adamlarından ve hayırseverlerden beklediklerini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan; "Kampanyayı şahsım olarak, 7 aylık maaşımı bağışlayarak açıyorum. Zekatlarını Ramazan ayında dağıtmayı düşünen vatandaşlarımız da bu kampanyaya katılarak hayır yarışında yerlerini alabilirler." dedi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, 7 aylık maaşını bağışladığını duyurmasının hemen ardından Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan da 1 aylık maaşını bağışladı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Flaş.., Başkan, Orhan,, 1, , Aylık, Maaşını, Bağışladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı